Stejně jako loni a předloni, i letos v létě se všichni potkáme na Junk Grillu. Tentokrát ale nebudeme okupovat Velké Dářko, nýbrž Kemp Moře u rybníka Řeka, a to v termínu

od 14. do 16. července 2023.

Ano, víme, v kalendáři to máme špatně – omlouváme se.

V kempu jsme se byli podívat a našli jsme tam louku, která nám bude vyhovovat. Je mnohem větší než prostor na Dářku a poblíž jsou i toalety s nonstop (na žetony) funkčními sprchami. Není to daleko ani do restaurace pro pivo či něco k jídlu; restaurace vaří od rána, takže je možné tam zajít i na snídani. Takhle to tam zhruba vypadá:

K ubytování máme jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá je, že se nám podařilo vyjednat 20% slevu na poplatky kempu – za auto, stan, příp. i karavan a elektřinu. Stačí, když se napřed přijdete registrovat k nám, od nás dostanete poznávací znamení a s tím půjdete na recepci kempu. Ta špatná je, že veškeré ubytování v chatkách, kajutách či apartmánech na daný termín je už obsazené, takže je nutný vlastní stan či pojízdné bydlení, nechcete-li spát pod širákem.

Důvod pro změnu místa je jednoduchý – máme obavu, že bychom se na Dářko prostě nevešli. Už loni nám vyhrazené místo praskalo ve švech a museli jsme narychlo domlouvat další plácek. Váš zájem nás velmi těší, a tak jsme se rozhodli problémům předejít a domluvit prostor, kde se všichni pohodlně vejdeme s auty, stany i vším, co je třeba.

Program je opět jednoduchý – pořádná vyjížďka a grilované dobroty. Na trasu vyrazíme, jak je zvykem, v pravé poledne. Na vystoupení či prezentace aut nás neužije – ale pokud vás bude zajímat auto některého z účastníků, on vám o něm jistě rád povypráví.

Protože se loni těšilo bingo až nečekanému zájmu, letos ho zopakujeme. Marek slibuje, že osudí, které koupil na loňský Junk Grill a úspěšně zapomněl doma, už tentokrát nezapomene. A doufá, že to dodrží.


Přes padesát vozidel se sešlo na Junk Grill #2


Kromě místa a termínu se mění také způsob organizace Junk Grillu. Dovolíme si vybírat symbolických 100 Kč na osobu jako příspěvek na činnost spolku.

V této stovečce kromě pásky na ruku a nálepky dostanete také poukaz na jednu klobásu, které budeme na místě grilovat. Kromě grilu bude k dispozici také výčep s nějakým dobrým pivečkem. Příspěvky na činnost spolku za tyto dobroty budeme přijímat v hotovosti nebo okamžitým převodem pomocí QR kódu, nemáme terminál na platební karty.

A samozřejmě, budeme mít k prodeji nějaký drobný merch, trička,  mikiny, možná i hrnečky a plecháčky. Co nebude k prodeji, bude k objednání.


Nové, lepší hrnečky a plecháčky


Stejný zůstává způsob noclehu – každý účastník se zaregistruje na recepci a zaplatí si ubytování dle vlastních preferencí. Je možné si ho i předem rezervovat, a to na webu kempu Moře.

Pokud chcete získávat informace o probíhajících přípravách či o trase vyjížďky pěkně za tepla, sledujte akci na Facebooku a taky naši facebookovou stránku. Průběžně budeme aktualizovat také tento příspěvek.

V kempu na vás budeme mít pár proseb:

— Po 22. hodině nedělejte „bordel“ na placu kempu. I když budeme mít místa dost, nebudeme v něm sami.

— V areálu kempu a blízkém okolí prosíme žádné burnouty či túrování motorů.

— NEŘIĎTE AUTO POD VLIVEM ALKOHOLU ANI JINÝCH OMAMNÝCH LÁTEK! ANI PO KEMPU!

— Prosíme, dbejte na bezpečí a buďte ohleduplní, spousta účastníků Junk Grill a návštěvníků kempu tam bude s dětmi.

Těší se na vás tým Junk Rods 🙂

Napsat komentář