Nové hrnečky a plecháčky

Do nového roku 2023 jsme připravili nové hrnečky a plecháčky. Keramika je jasná, tentokrát celá bílá, plecháčky jsou ovšem lepší – dvoustěnné. Déle drží teplotu, méně se zahřívají zvenčí, a hlavně, víc vydrží, když třeba upadnou na zem.

Obě verze hrnku na sobě mají Blatníka i rezivý pick-up, každý motiv z jedné strany. A podařilo se nám udržet loňské ceny – keramika je za 250 Kč, plecháček za 300 Kč. 

Není jich moc, pár jich je už rozebraných, takže máte-li zájem, neotálejte. Napište nám e-mailem nebo na instagramu či facebooku s tím, který chcete a jak si ho převezmete – zdali poštou či zásilkovnou (za poštovné 90 Kč), nebo osobně na některém z našich setkání.

Trička s pick-upem

Aktuální šedá trička s rezivým pick-upem jsou vyprodaná. Neklesejte však na mysli, zanedlouho vymyslíme zase nějaký nový design. Slibujeme, že budete první, kdo se o nich dozví.

Máte-li zájem o nějaký starší design, je možné, že něco ještě na skladě vyštracháme. Nestyďte se nám napsat, o co – viz níže – a v jaké velikosti byste měli zájem.

Kromě toho pro vás na letošek chystáme „vodítka“ – šňůrky na krk, na které si můžete pověsit klíče či třeba mobil.

A protože se loni setkaly s velkým úspěchem také propisky, je možné, že opět připravíme i ty. Samozřejmě v jiném designu, než byly ty loňské.