51 aut, z toho 25 se účastnilo cruisingu. 100 kilo masa, 2 noci, tuny dalšího jídla, litry alkoholu a nekonečno zábavy. To je shrnutí letošního Junk Grillu. Teď ale podrobněji.

Někdo dorazil dřív, jiný později, někdo zůstal přes noc, jiný jen na otočku na cruising. Ovšem společné mají všichni jedno. Užili si to společně s námi. Jak moc, nejlépe dokládají fotky – proto jich tentokrát přikládáme opravdovou spoustu.

Já konkrétně vyrážel v pátek po poledni, cestou po D11 rychlá zastávka v Burger Kingu a najednou, po přepočtení trasy, jsem zjistil, že nemusím vůbec letět dálnicí, ale mohu v klidu jet po okreskách a vyjde mě to dokonce časově lépe – super! Krásné cesty, které si i švédský parník dokáže užít, to prostě člověk denně pohybující se v městském provozu chce.

Druhý den, v sobotu, se začal hned z rána pomalu ale jistě plnit plac na pláži. Mnohem rychleji a více, než jsme plánovali. Dorazila spousta známých, ale též i spousta nových tváří, což nás neskutečně těší.

Co dál? Cruising! 25 vozidel v koloně, poprvé se to neobešlo bez blokování křižovatek, ale trasa nádherná. Po návratu do kempu někteří opustili pole působnosti a vyrazili domů. Většina ale zůstala až do neděle.

Speciální poděkování patří Mariuszovi, který dorazil 300 km z Polska. K vidění byla velká spousta více či méně zámých amerických vozidel, ale také naše headquarters švédské duo (trio tentokrát ne, Gustaw vzal LHS), Mercedes, či všem jistě známá Liborova Junk e39.

Co říci závěrem? Snad jen, že příští rok na stejném místě, v termínu 21.-23.7.2023!

 

Jose

foto: Zelí, Marek, Jindra

2 thoughts on “Přes padesát vozidel se sešlo na letošním Junk Grill #2

Napsat komentář