S blížícím se koncem roku máme všichni stejný problém – dochází nám volné listy v kalendáři. Za pár dnů na zdi otočíme kalendář Junk Rods na poslední list – a co potom?

Nezoufejte, myslíme na vás. Připravili jsme kalendář zcela nový, s novými fotkami a se spoustou volných políček, kam si budete moci zapsat nejen všechny Café en Gasolinera a Junk Grill #4, ale také, kdy a na jaké ostatní srazy amerických i jakýchkoliv jiných aut se v roce 2024 podíváte. Titulní koláž odhaluje jen malou část z krásných snímků, na které se můžete v Junk Rods Kalendáři 2024 těšit.

Máte zájem? Neváhejte a napište nám na Facebooku, Instagramu, či třeba prostou SMS zprávou, že vám máme nechat jeden kus vyrobit.

Ach ano, to bychom zapomněli – stejně jako loni budou kalendáře výhradně na objednávku, bude jich jen pár kusů, takže budou exkluzivním zbožím. Jejich cenu se budeme snažit udržet na podobně příznivé výši, jako loni, tedy počítejte se zhruba 350 Kč za kus + poštovné ve výši 99 korun, které se však počítá pouze jednou, pokud si objednáte kalendářů víc. Třeba jeden domů, druhý do práce, třetí do dílny či garáže – všude se bude krásně hodit.

Napsat komentář