Celý rok se třetí sobotu v měsíci potkáváme na kávu a kus řeči na některé benzince, načež vyrážíme na projížďku a dobrý oběd. Poslední Café en Gasolinera v letošním roce ovšem bude mít jinou formu – nebude „en Gasolinera“, nýbrž „en Polňačka“, a nebude „with Junk Rods Cruising“, nýbrž „with Junk Race 2“. Jinými slovy, stejně jako loni na vás čeká orientační rallye. Tím ovšem podobnost s loňským ročníkem končí.

Zatímco loni jste dostali k účasti roadbook se souřadnicemi všech bodů, na nichž bylo třeba plnit úkoly, a jejich pořadí bylo na vás, tentokrát nebude tak jednoduché určit ono pořadí. Nedostanete totiž souřadnice všech bodů – některé budete muset po vzoru geocachingu najít včetně instrukcí na některém z jiných bodů.

Láká vás takováto netradiční projížďka? Přidejte se k nám v sobotu 16. 12. 2023 od 9 hodin! Sraz bude na souřadnicích 50.2801498, 15.0251150, kde na vás bude čekat samolepka, dobrá káva a ještě lepší společnost.

Účastníky prosíme o přihlášení na e-mail junkrods@email.cz, facebookovou či instagramovou zprávou, anebo po telefonu komukoliv z předsednictva – Anisovi, Markovi, Josemu či Gustawovi. A také o příspěvek na činnost spolku ve výši 150 Kč, poslaný na účet 5936673379/0800 s popiskem „Junk Race 2“ a variabilním symbolem 16122023. Anebo můžete použít tento QR kód:

Jen drobná připomínka – neberte na tuto akci sporťák. V duchu Junk Rods budeme jezdit i po lehce junk cestách, které ovšem jsou bez problémů sjízdné normálním autem s pohonem jedné nápravy – ale sporťák by mohl mít problém.

Těšíme se na vás!

Junk Rods

Napsat komentář