Máme nová trička s rezivým pick-upem!

Původně jsme je dělali jen pro sebe, ale líbí se nám, a tak se o ně chceme podělit, nabídnout je i dál. Standardní cestou, stejně jako všechno ostatní oblečení.

Jak si je objednat? Jednoduše – e-mailem na junkrods@email.cz; zpravou na WhatsApp / Signal (+420 777 286 229), messenger @junkrodscz.

Prosíme, do e-mailu napište požadovaný rozměr trička. A také, jak si ho budete chtít převzít – zda poštou či osobně na jedné z našich akcí, každoměsíční Café en Gasolinera.

Cena jednoho kusu je 350,– Kč a nejsou skladem, necháme vyrobit až na zakázku.

Aktuálního designu, jako obvykle, bude jen pár kusů. K mání tentokrát je varianta triček v barvě „Smoke“ v gramáži 150g/m2 ze 100% bavlny a barevným potiskem, který znáte z našich samolepek.

Za pár týdnů nás napadne zas něco nového, takže neváhejte – nebudou.

Kromě toho nám na skladě zbývá ještě pár kousků starších triček, které jste mohli vidět např. na Junk Grill & Cempingu v létě.

Stále jsou k mání, a to za sníženou cenu 250,– Kč, ale už jen zbytky – napište nám pro informace o zbylých barvách a velikostech.

Vždy v pár desítkách kusů tiskneme aktuální design triček a mikin, takže se nemusíte bát, že uvidíte stovky lidí ve stejném oblečení.

Nerozmýšlejte se dlouho – za pár týdnů bude zas jiný design.

Napsat komentář