Desáté Café en Gasolinera se bude konat již téměř tradičně třetí sobotu v měsíci – 21. srpna 2021. Na konec prázdnin, v srpnu, vydáme se na cestu, která začne v menší obci u Mnichova Hradiště na Mladoboleslavsku – v Kněžmostu. Začátek cesty nás povede přes Český Ráj, malebnou krajinou okolo Komárovského rybníka, abychom následně se otočili jižním směrem na Dolní Bousov a pokračovali jižně do Polabské Nížiny.

Asi hodinová projížďka nabídne lehce klikaté cesty s menšími převýšení ze začátku, a uklidňující pohledy do krásné lesní přírody. Postupně se ale přemění v zajímavé rovné silnice třetí třídy okresu Nymburk.

Cruising začneme, jako již tradičně, na čerpací stanici krátkou debatou u kávy. Místo startu je na Google mapách zde, na Mapách.cz zde.

Cílem srpnové vyjížďky bude stylový Country Salon ve Všechlapech (místní z Polabí tomu místu říkají „vrch“, i když s reálným vrchem má málo společného – v této placaté krajině je již menší převýšení považováno jako kopec 😀). Nabídka Country Salonu je k nahlédnutí zde. A kdybyste se ztratili, na Google mapách to je zde, na Mapách.cz zde.

Budeme se na vás těšit a jako vždy se těšíme hlavně na projížďku i skvělou atmosféru, kterou samozřejmě tvoříte hlavně vy, lidi sdílející společný zájem o auta a ježdění v nich 🙂

Napsat komentář