Po loňském červnovém setkání v Sobotce opakujeme volný sraz příznivců Junk Rods car culture, ovšem tentokrát uprostřed republiky – v kempu Na pláži u rybníka Velké Dářko v termínu 23.-25. července 2021.

Lokalitu jsme zvolili zejména s ohledem na prostor a dostupnost vody ke koupání – v tomto případě rybníka. A taky s ohledem na ochotu majitele nám poskytnout prostor – za spolupráci opět děkujeme. Hledáte-li kemp na mapě, najdete ho na Mapách Google zde a na Mapách.cz zde.

Program je jednoduchý – pořádná vyjížďka, malý koncert kapely C-Band a prasátko, ovečka a pár kuřátek točících se nad žhavými uhlíky. Na vystoupení či prezentace aut nás neužije – ale pokud vás bude zajímat auto některého z účastníků, on vám o něm jistě rád povypráví.

Takhle vypadá „náš“ prostor v kempu Na pláži u rybníka Velké Dářko. Ohniště je pro nás a hned vedle je výčep.

Kromě toho budeme pro vás mít připraveny mikiny, trička a drobný merch Junk Rods. Za každou podporu v podobě jejich nákupu budeme moc vděční.

Jak budeme postupovat? Jednoduše – přijedeme do kempu, každý si poctivě zaplatí za nocleh – ceny jsou veskrze lidové, koukněte web kempu kempvelkedarko.cz – a připojí se k nám. Prasátko, ovečka a kuřátka jsou na nás – stačí, když se při objednávání prokážete novou samolepkou, kterou při příjezdu dostanete. Po dobu akce bude sloužit místo pásky na ruce. Pivo či jiné tekuté pochutiny si platí každý sám u výčepu, stejně tak v případě většího hladu bude možné využít bufetu v kempu.

Důležitá informace – v kempu jsou veškeré platby možné pouze v hotovosti.

Pokud nechcete získávat informace o probíhajících přípravách či o trase vyjížďky pěkně za tepla, sledujte akci na Facebooku a taky naši facebookovou stránku.

Máme na vás ovšem pár proseb:

— Po 22h nedělejte „bordel“ na placu kempu, od toho je hospůdka 20m vedle ihned u vjezdu – tam je možná hlasitá zábava do rána jak je libo.

— V areálu kempu a blízkém okolí prosíme žádné burnouty či túrování motorů.

— NEŘIĎTE AUTO POD VLIVEM ALKOHOLU ANI JINÝCH OMAMNÝCH LÁTEK! ANI PO KEMPU!

— Prosíme, dbejte na bezpečí a buďte ohleduplní, spousta účastníků Junk Grill a návštěvníků kempu tam bude s dětmi.

Těší se na vás tým Junk Rods 🙂

Napsat komentář