Počtvrté se letos v létě sejdeme na Junk Grillu, popijeme dobrého piva a pojíme dobrých klobás. Pro letošní rok jsme zvolili zcela nové místo, které nás okouzlilo – Autokemp Orlice v Kostelci nad Orlicí.

Zapište si do kalendářů termín 19.–21. 7. 2024.

O tomto víkendu nám bude plácek v malebném kempu na břehu řeky Orlice přechodným domovem. Prostor velikostí někde mezi předloňským Dářkem, kam jsme se už těžko vešli, a loňským Mořem, které zase bylo příliš roztahané, je vodorovný, travnatý a s blízko dostupnou elektřinou.

Program bude stejný jako vždycky – vyjížďka po okolí a grilované dobroty. Na trasu vyrazíme, jak je zvykem, v pravé poledne. Na vystoupení či prezentace aut nás neužije – ale pokud vás bude zajímat auto některého z účastníků, on vám o něm jistě rád povypráví. Odpoledne si zahrajeme bingo.

Kemp nabízí například i pingpongový stůl a spoustu vyžití pro děti – prolézačky, trampolíny či řeku hned za plotem, v níž je spousta prostoru se cachtat. A komu by to nestačilo, pár kroků od kempu je městské koupaliště.

Režim ubytovávání zůstává stejný jako dřív – každý sám za sebe zaplatí kempovné dle ceníku uvedeného na webu. Dvě osoby ve stanu vyjdou na jednu noc na lidových 380 korun.

Kemp nabízí možnost ubytování i v chatkách. Kdo má ovšem zájem, je třeba chatku zvlášť rezervovat na webu kempu. Doporučujeme neotálet – už teď jsou některé chatky zamluvené. Prostor pro stan rezervovat není třeba.

Podobně jako loni si dovolíme vybírat symbolický příspěvek na činnost spolku ve výši 150 Kč na osobu.

Rozdíl oproti loňsku bude, že uvítáme plnoletá auta, tedy auta nejméně 18 let stará. Kdo by chtěl dojet teenagerem, tedy autem mladším 18 let, nechť nám napíše a domluvíme se, jak na to.

V tomto drobném bakšiši je kromě pásky na ruku a nálepky zahrnuto také drobné občerstvení – klobása z grilu. A kdo bude mít zájem, bude si ji moci opéct na ohni – na místě budou ohniště. Stejně jako loni budeme mít vlastní výčep, tentokrát s pivem Radegast 12°.

Příspěvky na činnost spolku za tyto dobroty budeme, stejně jako loni, přijímat v hotovosti nebo okamžitým převodem pomocí QR kódu, nemáme terminál na platební karty.

Samozřejmostí bude k prodeji či objednání drobný merch včetně triček.

V kempu na vás budeme mít, jako obvykle, pár proseb:

– Po 22. hodině nedělejte „bordel“ na placu kempu. I když budeme mít místa dost, nebudeme v kempu sami.

– V areálu kempu a blízkém okolí prosíme žádné vylomeniny s auty – žádné burnouty, túrování motorů či plameny z výfuků.

– NEŘIĎTE AUTO POD VLIVEM ALKOHOLU ANI JINÝCH OMAMNÝCH LÁTEK !!! ANI PO KEMPU !!!

– Prosíme, dbejte na bezpečí a buďte ohleduplní, spousta účastníků Junk Grillu i jiných návštěvníků tam bude s dětmi. Zejména v prostoru u vjezdu prosíme o jízdu nanejvýš rychlostí chůze a extrémní opatrnost.

– Kdo chce Junk Grill navštívit s pejskem, prosíme, pro bezpečnost jeho i všech okolo ho mějte celou dobu na vodítku. Sběr exkrementů a důsledné hlídání, aby neznačkoval cizí auta, považujeme za samozřejmost.

Těší se na vás tým Junk Rods 🙂

Napsat komentář