Kdo má náš kalendář, už ví, kdo nás sleduje na Facebooku, taky – v létě 2022 opět uspořádáme setkání v kempu Na pláži u rybníka Velké Dářko, a to v termínu 15. – 17. července 2022.

Majiteli kempu děkujeme za spolupráci v minulém roce a protože byla velmi úspěšná a i účastníkům se naše akce velmi líbila, všichni se těšíme na druhé konání v letošním roce. Kdo loni nebyl, nebo kdo si to chce připomenout, kemp najde na Mapách Google zde a na Mapách.cz zde.

Program je opět jednoduchý – pořádná vyjížďka a prasátko a ovečka točící se nad žhavými uhlíky. Vyjížďka samozřejmě povede drobně jinou trasou než loni, bude o něco delší a o to zajímavější. Začneme řazením aut a pár fotkami na nedaleké louce a na trasu vyrazíme v pravé poledne. Po návratu na nás bude čekat hotové prasátko a ovečka.

Na vystoupení či prezentace aut nás neužije – ale pokud vás bude zajímat auto některého z účastníků, on vám o něm jistě rád povypráví.

Kromě toho budeme pro vás mít připraveny mikiny, trička a drobný merch Junk Rods. Za každou podporu v podobě jejich nákupu budeme moc vděční.

Jak budeme postupovat? Jednoduše – přijedeme do kempu, každý si poctivě zaplatí za nocleh – ceny jsou veskrze lidové, koukněte na web kempu kempvelkedarko.cz – a připojí se k nám. Prasátko a ovečka jsou na nás – stačí, když se při objednávání prokážete novou samolepkou, kterou při příjezdu dostanete. Po dobu akce bude sloužit místo pásky na ruce. Pivo či jiné tekuté pochutiny si platí každý sám u výčepu, stejně tak v případě většího hladu bude možné využít bufetu v kempu.

Důležitá informace – v kempu jsou veškeré platby možné pouze v hotovosti.

Pokud chcete získávat informace o probíhajících přípravách či o trase vyjížďky pěkně za tepla, sledujte akci na Facebooku a taky naši facebookovou stránku. Průběžně budeme aktualizovat také tento příspěvek.

V kempu na vás budeme mít pár proseb:

— Po 22h nedělejte „bordel“ na placu kempu, od toho je hospůdka 20 m vedle ihned u vjezdu – tam je možná hlasitá zábava do rána jak je libo.

— V areálu kempu a blízkém okolí prosíme žádné burnouty či túrování motorů.

— NEŘIĎTE AUTO POD VLIVEM ALKOHOLU ANI JINÝCH OMAMNÝCH LÁTEK! ANI PO KEMPU!

— Prosíme, dbejte na bezpečí a buďte ohleduplní, spousta účastníků Junk Grill a návštěvníků kempu tam bude s dětmi.

Těší se na vás tým Junk Rods 🙂

2 thoughts on “Junk Grill #2 v Kempu Na Pláži Velké Dářko

Napsat komentář