Deváté konání Café en Gasolinera spojené s pořádnou projížďkou navštíví okresy Praha-západ a Beroun.

Setkáme se v sobotu 19. června tradičně v 11h na benzince PETROL v Davli a klikatými silničkami vyrazíme přes Řitku, Řevnici, Dobřichovice, Trněný Újezd, Bubovice, Srbsko, Karlštejn a Liteň do hostince U zrzavého paviána ve Svinařích-Halounech, kde si dáme něco dobrého k snědku a vyjížďku zakončíme.

Trasa je v Mapách Google zde, v Mapách.cz zde.  

Tentokrát je trasa projížďky obzvlášť klikatá a místy obzvlášť úzká, a taky vede místy, kde se jezdívají fanoušci aut a motorek projíždět i podstatně rychleji, než je vyhlídkové tempo, kterým pojedeme my.

Je nám trochu trapné to připomínat, protože tohle by každý řidič měl vědět – prosíme všechny účastníky, aby se drželi na své straně silnice zejména před horizonty a zatáčkami, do nichž nemají dostatečný rozhled.

Při Cafe en Gasolinera #9 samozřejmě budeme dodržovat všechna aktuálně platná protiepidemická opatření. Je na zodpovědnosti každého účastníka, aby se s nimi předem seznámil. Jelikož žijeme ve svobodné zemi, budeme se pohybovat na veřejných místech a každý si může dělat, co chce, organizátoři se zříkají jakékoliv odpovědnosti za chování účastníků.

Napsat komentář