Nevíte, co na zeď v příštím roce? Nechce se vám kupovat štěňátka, recepty nebo nahaté holky? Ani auta snů, která jsou sice krásná, ale úplně bezejmenná?

Máme pro vás řešení – nástěnný kalendář Junk Rods na rok 2022. Má formát A3, bude k pověšení na zeď a vznikl z fotografií vašich a našich aut – aut, kterými jezdíme, na která jsme právem hrdí. Nefotil je nikdo jen tak mobilem – postarali se o ně fotografové s patřičnou technikou. Níže drobný náhled, který ukáže kousky některých fotografií v kalendáři.

Třebaže bychom kalendáře rádi rozdávali zadarmo, úplně to nejde. Cena byla stanovena na rovných 300 Kč plus nějaká ta pošta, pokud si kalendář nepřevezmete osobně na některé z našich akcí.

V kalendáři na vás ovšem čeká malý bonus – nebudete si muset pamatovat či někde zapisovat, kdy se bude konat Junk Grill & Cemping 2022. Jeho termín je již stanoven a v kalendáři jsou tyto dny označeny.

Nebudeme jich tisknout stovky, bude to poměrně exkluzivní zboží. Takže kdo má zájem, prosím, napište nám e-mail na junkrods@email.cz abychom s vámi počítali. Platbu upřednostňujeme převodem na účet – detaily se dozvíte e-mailem, stejně jako s tričky.

Napsat komentář